Píše se rok 2020 Píše se Rok 2020. V novém roce budeme vysílat i nadále pro vás.  Po cely rok 2020 se budeme snažit vám dávat víc tanečních pořadu.  Chystáme pro vás Trance Music Night. Porce Trance Music.  Přejeme vám krásný nový rok za cely Team Rádia.  
V Novém roce 2020   Jsme získali jsme nového Mediálního Partnera Mediacp.eu Poskytoval Webhosting pro Rádio Exkluzive. Jsme začali vyjednávat mediální Sponzora pro Rádia. Potom jsme začali pracovat na nových webových stránkách

Přišel datum:1.2.2020.Spouštění webových Stránkách Rádia Exkluzive.   Píše se rok 2019 V novém roce jsme přidali taky nové taneční pořady. spustily jsme pro vás taky nový web rádia.   Po delších letech jsme se rozhodli udělat pro vás nový web rádia přehlednější. Abys jste mohli najít našem rádiu co chcete vědět o našem skvělém tanečním našem webu rádia najdeš taky hudební novinky co se aktuálně děje co se hraje ve světě taneční muziky.    Píše se rok 2018 Přišel den 3.3.2018 kdy ze základny Rádio Exkluzive se vytvořilo druhé mateřské Rádio Exkluzive-Rock. Spuštěny nový projekt Rádia Exkluzive s názvem Rádio Exkluzive-Rock. Rockové rádio které hraje tu nejlepší rockovou muziku novější nebo také i starší rockové písničky. Doufáme že si najdete i to své pořádné rockové písničky které se vám budou líbit jak nám tak i vám.  

Píše se rok 2017 Naše rádio má aktuálních vysílaných pořadu 8 které se vysílají každý den, naší moderátoři se snaží udržet vás v pozornosti ale také i poslouchanosti.

Plány do budoucna z nás nedokážeme říci kde rádio dotáhneme ale pevně věříme že se dostaneme i na tu nejvyšší vrchol vysílaní, do budoucna plány jsou.   Trošku něco o našem rádiu  Naše internetové rádio, Rádio Exkluzive bude mít spuštěno dne 11.1.2015.   

Naši moderátoři se vám starají o pobit u pc.Program rádia je sestavením dle našich možností.   
Poskytovatel přenosu našich dat byl server Radiostream,ovšem kvůli problémům s tímto serverem jsme byli donuceni přejít na vysílání přes On Air Poskytovatel nám nabízí i Auto DJ Rádia Hrajeme jenom ze zábavy nemam s toho žádný zisk.    K vysílání používáme různé programy, jako je např. Sam Broadcaster nebo Virtuál DJ.   

Pokud budete mít jakýkoliv nápad, dotaz či připomínku, napište nám do neboli Facebook nebo na naše rádiové ICQ.    Na oplátku Vám rádi zahrajeme písničky na Vaše přání. Budeme rádi, pokud si nás oblíbíte a budete nás pravidelně ladit..